Διαιτητές και γραμματείες στους αγώνες της ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ και διαιτητές των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:…

Α1 ΕΣΚΑΘ
Σάββατο 19/3
Αγ. Θωμά 17:00 Εθνικός-ΓΣ Νίκαιας, διαιτητές Παζώλης, Μπακαλόπουλος, γραμματεία: Γιαννή, Καραγιάννη, Ιωάννου.
Κλ. Ν. Ιωνίας 17:00 Νέοι Αθλητές Νίκης-Νίκη Β., διαιτητές: Ι. Μπουγλός, Αβραμίδου, γραμματεία: Πεγιούκα, Πολύζος, Γεωργούλα
ΕΑΚ Βόλου 17:00 Ολυμπιακός Β.-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Ζαχαρής, γραμματεία: Γκαλίδη, Βελεντζάς, Καμμένου.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 17:00 Νίκαια 2012-Ανάληψη, διαιτητές: Παγώνης, Παργιανόπουλος, γραμματεία: Νανούλη, Σγουρού, Χαρίτος.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 19:00 Αετός Διλ.-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Παγώνης, Παργιανόπουλος, γραμματεία: Νανούλη, Σγουρού, Χαρίτος.

Α2 ΕΣΚΑΘ
Σάββατο 19/3
Νεάπολης 15:00 Ολύμπια-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Δότα, Κίσσας, γραμματεία: Ξιφτός, Νταχμίρης, Μότσιος.
ΕΑΚ Λάρισας 19:00 Φοίβος-Ίωνας, διαιτητές: Νικολούλης, Λελούδας, γραμματεία: Τζιμούρτος, Γκαρλόφη, Χόρτη.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 19:00 BC Volos-Μύτικας, διαιτητές: Κέτουλας, Μαριτσούδης.
Κλ. Σκιάθου Γ.Σ. Σκιάθου-Ίκαροι Λαρ. 20-0 ά.α.

Β’ ΕΣΚΑΘ
Κυριακή 20/3
Κλ. Αγ. Θωμά 18.00 Αναγέννηση Καλοχ.-Αναγέννηση Αρμ., διαιτητές: Κοντογιάννης, Σάλτας, γραμματεία: Κενανίδη, Μπατάλη, Μότσιος.
Κλ. Ν. Ιωνίας, 18:00 Ελευθεριακός-Αιολικός, διαιτητές: Καντερές, Λατσίνογλου, γραμματεία: Καραγεώργος, Μαριτσούδη, Θωμά.
Κλ. Αλμυρού 18.00 Δήμητρα Ευξ.-Κέλτες, διαιτητές: Μαριτσούδης, Μπάρδας, γραμματεία: Ρωμηού, Βενετσάνος, Θεοφανίδου.
Κλ. Πορταριάς 18:00: Κένταυρος Ζαγ.-Ηρακλής Χάλκης, διαιτητές: Ι. Μπουγλός, Σκοτεινιώτη, γραμματεία: Ανδριοπούλου, Μαυρομιχάλης, Πολύζου.

Γυναίκες
Κυριακή 20/3
ΕΑΚ Καρδίτσας 14.00 Απόλλων Καρδ.-Ολυμπιακός Καρδ., διαιτητές: Λίλης, Τσιάπουλας, γραμματεία: Νέλος, Πιπιλιού, Τσούκας.
Κλ. Ν. Ιωνίας, 15:00 ΑΕΒΔ-ΑΕΛ, διαιτητές: Μπαλκίζας, Μπάρδας, γραμματεία: Τσιργούλα, Πεγιούκα, Γκαλίδη.

Νεάνιδες
Κυριακή 20/3
ΕΑΚ Βόλου 18:00: Ολυμπιακός Β.-BC Volos, διαιτητές: Μπαλκίζας, Αγαγιώτου, γραμματεία: Γκόργκα, Καμμένου, Σχοινάς.

Κορασίδες
Σάββατο 19/3
Κλ. Ν. Ιωνίας 09:00 Νίκη-BC Volos, διαιτητές: Aγαγιώτου, Αβραμίδου, γραμματεία: Θεοφανίδου, Μαρούσος, Βενετσάνος.
ΕΑΚ Βόλου 11:00: Ολυμπιακός Β.-Ανάληψη, διαιτητές: Μαριτσούδης, Μακρής, γραμματεία: Γκαλίδη, Τσιργούλα, Ρωμηού.
Κλ. Ν. Ιωνίας 12:00 ΑΕΒΔ-Ιωνικός, διαιτητές: Τσάλας, Λατσίνογλου, γραμματεία: Σχοινάς, Καραγεώργος, Ανδριοπούλου.

Παίδες
Σάββατο 19/3
Κλ. Ν. Ιωνίας 10:30 Νέοι Αθλητές Νίκης-Αιολικός, διαιτητές: Καντερές, Π. Μπουγλός, γραμματεία: Μαρούσος, Θεοφανίδου, Βενετσάνος.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 12:30 BC Volos-Ανάληψη, διαιτητές: Ι. Μπουγλός, Π. Μπουγλός, γραμματεία: Καμμένου, Μαυρομιχάλης, Πεγιούκα.
Κυριακή 20/3
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 15:00 Μεταμόρφωση-ΓΣ Βόλου, διαιτητές: Παργιανόπουλος, Τσάλας, γραμματεία: Γκόργκα, Βελεντζάς, Θωμά.
Δευτέρα 21/3
Κλ. Αλμυρού 19:30 Γ.Σ. Αλμυρού-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Ζαχαρής, Καντερές, γραμματεία: Καραγεώργος.